Günay İnşaat - Kartal

Hizmetler

Günay İnşaat - Kartal

Kartal'ın en yüksek bölgesinde, şehrin merkezinde, bütün bağlantı noktalarının kesişme noktasında yükselen, sadece modern bir yaşam alanı değil, Kartal'ın eksiklerini tamamlayacak kadar yenilikçi bir bakış açısının ürünü.

Projede stüdyo , 1+1, 1.5+1,2+1, 2.5+1, 3+1, 4+1, 5+1 seçeneklerinden oluşan 1131 konut, tamamının residence hizmetinden faydalanacağı, 3 farklı blokta, deniz manzaralı 80 farklı daire tipi bulunuyor. 5 katta bir özel kat bahçeleri, 4 metreye yakın tavan yüksekliği, su konseptli yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, yüzme havuzları, özel havuzlu teras katları, spor tesisi, kreş gibi yaşam alanlarının yanı sıra; otel, alışveriş merkezi ve home office projelerini de içeren, sadece kendi sakinlerine değil, Kartal'ın gelişimine hizmet edecek kadar büyük ve kapsamlı bir içeriğe sahip.

İhtişamlı bir törenle açılan 4 katlı alışveriş ve yaşam merkezinde ev tekstilinden kozmetiğe, elektronikten giyime kadar farklı ürünler sunan 250 mağaza bulunuyor. Alışverişin çok ötesinde bir deneyimi ziyaretçilerine yaşatmayı amaçlayan mekanda kültürel faaliyetlere ayrılmış alanlar, gençler ve çocuklar için tasarlanan eğlence merkezleri, dünya mutfaklarından fast food’a kadar farklı seçenekler sunan restoranlar, bowling salonu, sinema ve tiyatro salonları gibi hayata renk katacak pek çok hizmet yer alıyor.e ön plana çıkan Haziran 2013’de teslim edilmeye başlanmıştır.
 

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.