Günay İnşaat - Maltepe

Hizmetler

Günay İnşaat - Maltepe

Deniz manzarasıyla büyülü bir atmosfer sağlayan, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 olmak üzere 12 farklı daire modeli ile inşa ediliyor.

Günay İnşaat - Maltepe'de yeşil alanlara özel bir önem verildi. Kent yaşamından bunalan günümüz insanının yeşile olan özlemini hissetmeyecekler, çünkü projenin toplam yeşil alanı 30 bin m2 düşüyor. Konfor , huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin mutluluğunu artırmak için özenle tasarlandı.

Günay İnşaat - Maltepe'de hayata geçirilecek akıllı ev sisteminde, daire sahipleri, cep telefonu ya da tablet  bilgisayar ile lamba, fırın, ocak ve perdelerin  açılıp kapanmasını bu sistemle kontrol ediyor. Akıllı ev sisteminde,  tüm ısı sistemleri tek bir tuşla yönetilirken evlerdeki görüntü sistemleri ile otoparktaki aracınızı, parkta ya da havuzda oynayan çocuğunuzu takip edebiliyorsunuz.

Günay İnşaat - Maltepe'de açık-kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, sinevizyon ,SPA merkezi, diyetisyen hizmeti, fitness merkezi yer alıyor.

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.