Günay İnşaat - Beylikdüzü Vadi Evleri

Hizmetler

Günay İnşaat - Beylikdüzü Vadi Evleri

Beylikdüzü'nün en merkezi bölgesinde inşa edilen Beylikdüzü Vadi Evleri, Bizimkent ve metrobüs durağının yanında, E-5 Karayoluna cephe bir lokasyonda konumlanıyor.

Projenin sosyal kulubü olan Vadi Evleri Club içinde;  açık ve kapalı havuz, iki adet tenis kortu, bir basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi (hamam, sauna, şok duş, buhar odası), fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti, bilardo salonları, terzi, kuru temizleme, bay-bayan güzellik merkezi, anfi tiyatro, sinevizyon ve oyun odaları (Playstation) yer alıyor. Çocukların da unutulmadığı projede; çocuk havuzu,  çocuk parkı, oyun alanları, okul servisi bekleme salonu ve bir de kreş bulunuyor.

Beylikdüzü Vadi Evleri sakinleri, İstanbul'un en büyük sorunlarından biri olan yeşile duyulan özlemlerini giderecek ve doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Yeşil alana 20 bin metrekare alanın ayrıldığı Beylikdüzü Vadi Evleri'nin eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları projeye ayrı bir estetik katıyor. Dört bir yanı ağaçlar ve birbirinden güzel çiçeklerle yeşile bürünecek Beylikdüzü Vadi Evleri'nde yaz tatili çok daha uzun sürecek. Çünkü projede yer alan güneşlenme terasları ve localar her daim evde tatil konforu yaşatacak.

Projede; toplantı odaları ve yine toplantı ya da doğum partileri, kutlamalar, etkinlikler düzenlenebilecek lounge alanları da yer alıyor.

Beylikdüzü Vadi Evleri'nde hayata geçirilecek akıllı ev sisteminde, dokunmatik ekran akıllı ev menüsü ile tüm aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde, alarm ve ses sistemleri control altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağladığı gibi, günlük temizlik hizmetlerinden spaya, valeye, taksiye, tesisatçıya, sağlık hizmetlerine bir tek tıkla ulaşmanın sağladığı konfor yaşamın vazgeçilmezi olacaktır.Demir Romance projesini seçenler, evlerinden otoparktaki araçlarını, parkta ve havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağı da bulacaklardır.

Konsepti ile Beylikdüzü'nde lüksün tanımını değiştirecek ve merkezi konumu ile hayatı ciddi anlamda kolaylaştıracak Vadi Evleri bölgeye de büyük değer katacak.
 

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.