Günay İnşaat - Kadıköy APlus

Hizmetler

Günay İnşaat - Kadıköy APlus

Kadıköy APlus, yeni bir anlayışla İstanbul’un en eski ve en canlı merkezlerinden biri olan Kadıköy’de yükseliyor. Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığıyla Kadıköy APlus, İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor.

Karma kullanıma yönelik bir kompleks olarak tasarlanan Kadıköy APlus, toplam 27.000 m² üzerine kurulu. Günay İnşaat'ın yeşile ve konforlu site yaşamına verdiği önem ile projenin 16.000 m²’si peyzaj ve yeşil alana ayrılmış durumda. Proje, meydan konseptine sahip çarşının üzerinde yer alan bir podyum üzerinde yer alacak. Bu tasarım ile projede yer alan zemin kat dairelerin de çevreye hakim bir görüntüye sahip olması sağlandı.

Her biri, zemin + 25 katlı 3 bloktan oluşan proje, gerek yatırım gerekse oturum ihtiyacınızı maksimum seviyede karşılayacak 1561 daireden oluşmakta. Hem modern ve dinamik mimarisiyle hem de çevre planlama anlayışıyla bölgede öncü proje niteliğinde olan Kadıköy APlus’ta tüm blokların yerleşimleri birbirlerini engellemeyecek ve manzaraya en iyi şekilde yönelecek şekilde düzenlenmiştir.

Buna ek olarak bloklardaki dairesel formlar, dairelerin maksimum cephe kullanımını sağlarken, gün ışığından da en üst seviyede faydalanılmasını sağlamıştır.

Kadıköy APlus, yaşam alanı içerisinde sunduğu imkânlarla da hayatınıza değer katıyor.
 

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.