Günay İnşaat - İzmir Kordon Evleri

Hizmetler

Günay İnşaat - İzmir Kordon Evleri

Seçkin bir site yaşamında görmeyi bekleyeceğiniz açık yüzme havuzu, gölet, açık otopark, oyun parkı, koşu/bisiklet yolu, tenis ve basketbol sahaları gibi alanların yanı sıra, İzmir Kordon Evleri’nde soğuk havalarda kapalı yüzme havuzunun tadını çıkarabilir, kapalı otoparka aracınızı güvenle bırakabilir ve bu otoparktan kat erişimli asansörler vasıtasıyla direkt dairenize çıkma lüksünü yaşayabilirsiniz.

İzmir Kordon Evleri'nde uzun koşu parkurunda esaslı bir egzersiz yapabilir, yine site içindeki gezinti alanı ve gölet manzaralarıyla kendinizi bir doğa yürüyüşünün içinde bulabilirsiniz. Ayrıca projenin hemen yanı başında kurulacak olan  alışveriş merkezinin içinde mağazaları dolaşabilir, bir kahve molası verebilir ya da keyifli bir film izleyebilirsiniz.

İzmir Kordon Evleri genişliği ve aydınlığıyla benzersiz yaşam alanları sunuyor. Çağdaş ve yenilikçi mimarlık anlayışı ile tasarlanan 537 dairede, ihtiyacınıza göre 1+1’den 4+1’e kadar değişen seçenekler mevcut. İzmir Kordon Evleri'nin güney cepheli evlerinde ister tek kat ister dubleks, dilerseniz teraslı, beğeninize göre şekillenen ayrıcalıklı yaşam fırsatları sizleri bekliyor.

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.