Hakkımızda

Hakkımızda

Günay İnşaat temelleri seksenli yılların başında atılmış olup, istikrarlı bir büyüme çizgisi izleyerek büyük ve kapsamlı inşaat mühendisliği projelerini hayata geçirmiştir. Şirket sektöründe kendinden bahsedilen bir firma olma başarısını göstermiştir.

İlk olarak endüstriyel yapılar ile başlayan faaliyetler daha sonra enerji yapıları, okul inşaatları, iş ve alışveriş merkezleri gibi birçok farklı alana sıçrayarak, geniş bir boyuta ulaşmıştır. Başarı ile gerçekleştirdiği sayısız projenin ardından 2004 yılında konut ve ticari alanda farklı projeler geliştirmeye yönelik çalışmalara başlayan Günay İnşaat, mimariyi estetik ve sağlamlık ile buluşturduğu ayrıcalıklı yaşam projeleri ile inşaat sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana, taahhütlerini zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış olan Günay İnşaat´ın bugünkü başarısında, donanımlı alt yapısı kadar, profesyonel işgücü ve yetkin bir organizasyon gücüne sahip yönetim kadrosu etkili olmuştur. Günay İnşaat köklü geçmişinden getirdiği tecrübesi ve yenilikçi-öngörülü ekibiyle, bilgisini ve rekabet kabiliyetini arttırarak gelecek yılları daha da güçlenmiş olarak karşılamayı hedeflemektedir.